GEDİK KAYNAK bir GEDİK HOLDİNG kuruluşudur ve GEDİK DÖKÜM & VANA firması ve GEDİK ÜNİVERSİTESİ, GEDİK TEST MERKEZİ (GTM) ve GeKa ROBOT Holding çatısı altındaki diğer kurumlar ve faaliyet alanlarıdır.

1963 yılından beri faaliyet gösteren GEDİK KAYNAK, GeKa ve GeKaTec markalı kaynak sarf malzemeleri, GeKaMac markalı kaynak makineleri ve GekaRobot markası altında gerçekleştirdiği robotlu otomasyon uygulamalarıyla 80’den fazla ülkeye ihracat yapmakta olup uluslararası tescilli markalarıyla birçok sektöre ürün ve hizmetler sunmaktadır. Türk kaynak sektöründe lider konumda yer alan GEDİK KAYNAK yılda ürettiği yaklaşık 90.000 ton örtülü kaynak elektrotları, gazaltı, tozaltı, özlü tip kaynak tellerinin yanı sıra redresörler, gaz altı ve toz altı kaynak makineleri, inverter tip kaynak makineleri ve kaynak jeneratörleri ile Avrupa’nın en büyük kaynak firmalarından biridir.

GEDİK KAYNAK, uluslararası teknolojik gelişmeleri yakından takip ederken, kaynaklı üretimde maliyet düşürücü faktörlerin başında gelen robotlu kaynak otomasyonu ile GeKaRobot markası altında hem yurt içi hem de yurt dışı pazara yönelik çözümler üretmektedir.  Modern simülasyon programları ile müşteriye özel otomasyon ve robotik çözümler üreterek, en etkin robotik uygulamaları tüm sektörlere yaygın bir satış ve hizmet ağı ile sunmaktadır.

Gedik Kalitesi, Türkiye ve Dünya’da mega projelerde tercih edildi…

15 Temmuz Şehitler Köprüsü

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü

Marmaray

MILGEM

TANAP

Yavuz Sultan Selim Köprüsü

Uluslararası Kaynak Mühendisliği ve Teknikerliği alanlarında Gedik Eğitim Vakfı (GEV) çatısı altında eğitimler veren GEDİK KAYNAK, müşterilerine satış sonrası sağladığı ve akredite kuruluşu olan GTM ile tahribatsız ve tahribatlı muayene hizmetleriyle de sektörün öncü kuruluşudur.

Projelerin ve müşterilerin farklı talep ve ihtiyaçlarına yönelik kaynak ürünleri ve mühendislik çözümleri sağlayan GEDİK KAYNAK sahip olduğu teknolojik alt yapı ve Ar-Ge faaliyetleri ile mevcut uygulamalarını daha ileri düzeye taşımayı hedeflemektedir. Bu amaçla Ar-Ge faaliyetlerini, uzman ekipler tarafından yönetilen modern ve tam donanımlı laboratuvarlarda sürdüren GEDİK KAYNAK, ürün gamına sürekli yenilerini eklemektedir.

GEDİK KAYNAK, üniversite- sanayi işbirliğini GEDİK ÜNİVERSİTESİ ile birlikte yürüttüğü projelerle hayata geçirerek ülkemizin kaynak bilim ve teknolojisine önemli katkılarda bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Kaynakları verimli kullanan, çalışanların katılımı ve müşteri odaklılık ilkelerini amaç edinmiş, kaynak sektöründe kendi Ar-Ge sine dayanan üstün kalitede ürün ve hizmet sunan, çevreye duyarlı, mesleki bilgiye, deneyime ve ileri teknolojiye dayanan bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi kaynak ürün ve hizmetleri ile dünya çapında mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak suretiyle kaynak teknolojilerinde küresel lider olmak gibi bir 21. yüzyıl vizyonu gütmektedir. Bu amaca yönelik olarak ürünlerde yüksek kalite, pazarda öncülük ve insan merkezli yönetim anlayışı özelliklerinin hakim ve sürdürüle bilinir olmasına çalışmaktır. Bu tüm Gedik çalışanlarının sorumluluk alması ve katılımı ile gerçekleştirilecek bir hedeftir. Sorumluluk duygusu, dürüstlük, etik tüm değerlere ve kanunlara tam uyum temel değerlerimiz olmak üzere; rakipsiz satış sonrası servisler ve meslek eğitimleri ile desteklenen yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak en çok tercih edilen kaynak çözümleri tedarikçisi olarak kalmak için kararlıyız.